x
Chandler Ceviz Fidanı Verimi ve Özellikleri

Chandler Ceviz Fidanı Verimi ve Özellikleri

15 Şubat 2021

Chandler Ceviz Fidanı günümüzde dünyanın en verimli ceviz fidanı türü olarak bilinmektedir. Amerikan cevizi ya da halk arasında Çetnır ceviz fidanı olarak da bilinir. Chandler Ceviz Fidanı müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ceviz fidanı çeşididir. Chandler Ceviz Fidanı yerli cevizlerden 15-20 gün sonra çiçek açar ve dolayısıyla don olayı ve soğuktan etkilenmez. Kendi suyunu büyük ölçüde kendi karşılar.

Chandler Ceviz Fidanı geliştiğinde ağacın boyu 7 ila 8 metre olup yerli cevizlerden daha fazla meyve verir. Dördüncü yıldan itibaren ortalama 20kg ceviz vermeye başlar. Chandler Ceviz Fidanının meyveleri üzüm salkımı gibi çok bereketlidir. Chandler Ceviz Fidanının salkımında 8 ile 12 arasında ceviz olur. Kabuğu incedir ve içi parçalanmadan çıkar. Amerikan Chandler Ceviz Fidanı Türkiye iklimine en uygun türdür ve Türkiye'nin neredeyse tüm bölgelerine dikimi yapılabilir. Agrolidya ailesi olarak yarım asırlık tecrübemizle sertifikalı ve yüksek kaliteli meyve fidanlarımızı artık dijital platformlardan sizlere ulaştırıyoruz.

Agrolidya farkıyla yüzbinlerce fidanımız bereketli mahsulleriyle Türkiye’nin dört bir yanında toprakla buluşarak; çiftçilerimizi mutlu etmeye devam ediyor. Agrolidya.com ’dan alacağınız meyve fidanları bol mahsulleriyle, oldukça yüksek kazanç sağlamaktadır. www.agrolidya.com kurulduğu günden bu yana uygun fiyat politikası, güvenli ödeme yöntemi ve hızlı kargo seçeneği ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Fidan alışverişlerinizde gerekli sertifikalara sahip, ilgili kurumlarca denetlenen güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde onlarca yıllık emeğiniz boşa gidebilir. Yıllarınızı vererek; özenle yetiştireceğiniz meyve fidanları için www.agrolidya.com ’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sertifikalı ceviz fidanı, sertifikalı badem fidanı, sertifikalı zeytin fidanı, antep fıstığı fidanı, meyve fidanı anaçları ve birçok fidan çeşidi www.agrolidya.com ’da en uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Agrolidya’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

www.agrolidya.com'dan güvenli şekilde kredi kartı ve havale yöntemiyle, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayarak veya WhatsApp sipariş hattımızdan bize ulaşarak fidanlarımızı sipariş verebilirsiniz.

Ne Kadar Kargo Ücreti Öderim?

www.agrolidya.com 'da 250 lira ve üzerindeki siparişlerinizde kargo bedavadır.

Ürünleri Nasıl Gönderiyorsunuz?

Satın aldığınız ürünler özel korumalı ambalajlarımızla özenle paketlenip kargoya verilmektedir.

Satın Aldığım Ürünler Kargoda Zarar Görürse Ne Yapmam Gerekir?

Satın aldığınız ürün zarar görmüş olarak size gelirse veya yanlış ürün gelirse ilk olarak bizimle iletişime geçiniz.

Siparişimi İptal Etmek İstersem Paramı Geri Alabilir miyim?

Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız veya başka bir sebepten dolayı siparişinizi iptal etmek isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

Agrolidya’ya Ne Kadar Güvenebilirim?

Agrolidya yarım asırlık tecrübesiyle sertifikalı fidan üretimi ve satışı yapmaktadır. Ülkemizde üreticilerle buluşturduğumuz milyonlarca verimli fidanımız en büyük referansımızdır. Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla koruma altındadır.

arbequina zeytin fidanı, arbequina zeytinyağı , arbequina zeytin bahçesi, arbequina zeytin özellikleri, arbequina zeytin yağ oranı, arbequina zeytin manisa, kroneiki zeytin fidanı, kroneiki zeytin, kroneiki zeytin verim, kroneiki zeytin özellikleri, kroneiki zeytin yağ oranı, arbosana zeytin fidanı, arbosana zeytin yağı, arbosana zeytin yağ oranı, arbosana zeytin bahçesi, arbosana zeytin özellikleri, arbosana zeytin verim, soleta badem fidanı, soleta badem verimi, soleta badem özellikleri, penta badem fidanı, penta badem fidanı verimi, penta badem fidanı özellikleri, guara badem fidanı, guara badem fidanı verimi, guara badem fidanı verimi özellikleri, antoneta badem fidanı, antoneta badem fidanı verimi, antoneta badem fidanı özellikleri, laurenne badem fidanı, laurenne badem fidanı verimi, laurenne badem fidanı özellikleri, ferragnes badem fidanı, ferragnes badem fidanı verimi, ferragnes badem fidanı özellikleri, ferragnes badem fidanı, ferraduel badem fidanı, ferraduel badem fidanı verimi, ferraduel badem fidanı özellikleri, nonperial badem fidanı, nonperial badem fidanı verimi, nonperial badem fidanı özellikleri, teksas badem fidanı, teksas badem fidanı verimi, teksas badem fidanı özellikleri, makako badem fidanı, makako badem fidanı verimi, makako badem fidanı özellikleri, tarraco badem fidanı, tarraco badem fidanı verimi, tarraco badem fidanı özellikleri, marinada badem fidanı, verimi, marinada badem fidanı özellikleri, marta badem fidanı, marta badem fidanı verimi, marta badem fidanı özellikleri, avijor badem fidanı, constanti badem fidanı, constanti badem fidanı verimi, constanti badem fidanı özellikleri, belona badem fidanı, belona badem fidanı verimi, belona badem fidanı özellikleri, chandler ceviz fidanı, fernor ceviz fidanı, fernette ceviz fidanı, franquette ceviz fidanı, ronde ceviz fidanı, antep fıstık fidanı, antep fıstık anacı, antep fıstık fidanı satışı, antep fıstık fidanı fiyatları, antep fıstık fiyatları, bıttım tohumu, bıttım tohumu nasıl ekilir, bıttım fiyatı, bıttım fidanı, aşılı antep fıstığı fidanı, aşılı antep fıstığı fiyatı, ucb 1 fidanı, ucb1 nedir, ucb1 satışı, ucb1 fiyat, ucb1 anacı

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.