x

Blog

Agrolidya Video Galeri

30 Ocak 2021

Agrolidya Video Galeri için tıklayınız...

Mutlu Müşteriler

30 Ocak 2021

Mutlu müşterilerimiz için tıklayınız. 

Profesyonel Meyve Bahçesi Kurulumu

24 Şubat 2021

Agrolidya olarak üreticilerimize badem ve ceviz fidanları başta olmak üzere yüzlerce fidan çeşidiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vairo Badem Fidanı Verimi ve Özellikleri

24 Şubat 2021

Vairo Badem Fidanı İspanya da en çok dikilen badem çeşididir. Son yıllarda ülkemizde de dikimi artış göstermektedir. Çok güçlü ve yayvan büyür. Budaması ve şekil vermesi kolaydır. Çiçeklenme dönemi Ferragnes kadar gençtir. Dölleyici istemez kendine tam verimlidir. Vairo Bademi çiçek yapısı nedeniyle arısızda meyve tutar.

Bıttım Tohumu ve Bıttım Fidanı

15 Şubat 2021

Bıttım (Menengiç) yaygın olarak Akdeniz Bölgesi’nde yetişen yabani bitki türleri arasında yer alır. Halk arasında çitlembik, bıttım, melengiç ve yaban fıstığı olarak da bilinir. Bıttım oldukça şifalı bir bitki olması sebebiyle alternatif tıptan, kahve ve sabun yapımına kadar pek çok alanda kullanılır.

UCB 1 Fidanı Nedir?

15 Şubat 2021

UCB 1 Antep Fıstığı Anacı, Antep Fıstığı için en yeni en popüler bir anaçtır. UCB 1 Antep Fıstığı Anacı bitkiyi hızlı büyütür ve hızlı verime getirir. Antep Fıstığı Fidanı üretiminde son yıllarda en çok tercih edilen anaç UCB 1 Antep Fıstığı Anacı’dır. UCB 1 Antep Fıstığı Anacı endüstri de en geniş dikim alanı olan ve en çok test edilen anaçtır. UCB 1 Antep Fıstığı Anacı doku kültürü laboratuvarlarında üretilir. UCB 1 Antep Fıstığı Anacı doku kültürü olmasının sağladığı avantajlar nedeniyle üreticiler tarafından en çok tercih edilen anaçtır.

Aşılı Antep Fıstığı Fidanı

15 Şubat 2021

Agrolidya tarafından en uygun fiyatlarla Aşılı Antep Fıstığı Fidanı satışı yapılmaktadır. Firmamız tarafından satışı yapılan Aşılı Antep Fıstığı Fidanları ülkemizin birçok yerinde çiftçilerimizin ve üreticilerimizin yüzünü güldürmektedir. Siz de Agrolidya farkıyla satın alacağınız Aşılı Antep Fıstığı Fidanlarıyla güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Antep Fıstık Anacı Nedir? Anaç Nedir?

15 Şubat 2021

Fidan üretiminde kullanılan anaç veya çöğür, aşı yapılan bitkiye verilen isimdir. Klasik anaçlı fidan demek o bitkinin çekirdekten yetişen bitkisine yapılan aşı ile üretilen fidan demektir. Antep Fıstığı Fidanı üretiminde kullanılan anaçlar Sakız Ağacı, Antep Fıstığı Çöğürü, Menengiç (Çıtlık-Çitlembik), buttum çöğürü anaçları kullanılmaktadır.

Ronde Ceviz Fidanı Verimi ve Özellikleri

15 Şubat 2021

Ronde Ceviz Fidanının verimi oldukça iyidir,lezzetli ve kaliteli meyvelere sahiptir. Ronde Ceviz Fidanı çok geç çiçeklenip erken verim verir. Ronde Ceviz Fidanını Fernor Cevizi için en ideal tozlayıcı olarak tavsiye edilir. Ronde Ceviz Fidanı oldukça güçlü bir ağaç yapısına sahip olduğu için dayanıklıdır.

Fernette Ceviz Fidanı Verimi ve Özellikleri

15 Şubat 2021

Fernette Ceviz Fidanı kabuktan kolay ayrılması asıl ceviz fidanı Fernor'un değerini bir kat daha arttırmaktadır. Fernette Ceviz Fidanı çok geç uyanıp erken yaprak dökmesi ile karasal iklim koşulları için ideal bir çeşittir. Fernette Ceviz Fidanı yan dallar da verimli Fernor'un tozlayacısı olan Fransız menşeili yabancı bir aşılı ceviz fidanı türüdür.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.